clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mění se SM na WMM(windowsmobilemania)? (nemění)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mění se SM na WMM(windowsmobilemania)? (nemění)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm... Ale proč se tu zlobit na to, že se míchá WM do Siemensů, když s ním dokonce i tak úzce souvisí? Vezměte si P50, P51, BenQ E72 (nyní tedy už zvaný Qisda York - Benq se totiž špatně vyslovovalo [a ne, není to vtip]), nebo BenQ T80 (teď Qisda Queen)...

Já se taky nezlobím, že se mi do nejnovějších příspěvků na hlavní straně míchají topicy o Elfech, když mám telefon, který je nepodporuje...

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kozino
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 04. 2006
Příspěvky: 429
Bydliště: Piešťany

2156.42 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To whitek: ak sa ti to podarí, myslím že to bude najlepšie riešenie a topicy ako tento ktorý k ničomu nevedie nebudú viac potrebné. Veľa úspechov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Whitek napsal:
pokusim se oddelit nove prispevky pro WM a pro Siemens (definitivne - 2x 10 prispevku) - spokojenost?

Myslím, že pak už by nemohl nikdo nic namítat.
A na oddělení článků se už prý pracuje; to považuji skoro za důležitější.

RDT napsal:
Hmmm... Ale proč se tu zlobit na to, že se míchá WM do Siemensů, když s ním dokonce i tak úzce souvisí? (...)
Já se taky nezlobím, že se mi do nejnovějších příspěvků na hlavní straně míchají topicy o Elfech, když mám telefon, který je nepodporuje...

Něco na tom bude. Docela souhlasím.

Myslím, že této diskuse už by se mohlo nechat. Je zbytečná. Buď se to Whitekovi podaří oddělit, což by bylo skvělé, a když ne, tak co se dá dělat...

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak potom se dá pokračovat v této zbytečné diskuzi Mr. Green!
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z dlhoročných skúseností s PC a sálovými počítačmi viem jedno:
Windows sa neubránime, koniec koncov ich priniesla firma Apple a nie MS,
ale tiež je jasné, že keby atómové elektrárne riadili Windowsy, tak tu asi nie sme... ideály sú jedna vec a realita druhá... na SM osobne chodím len kvôli siemensom, Windows na siemensoch ma nezaujíma a ani ich skúšať nebudem, ak to budem chcieť, kúpim si aj inú značku, ale siemensov v blízkosti mám dosť a windows na ne nechcem Brick wall Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ked si kliknete na www.siemensmania.cz uplne hore v okne sa vam zobrazi na konci "Bude velký třesk ? "

podla mna WM na SM je ten "tresk"

prichod WM sem bude len minus pre novych uživatelov SM ktorý by mohli potencionálne zacat nieco riesit zo SM

ale každy má iný názor

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak, uz toho mam tak akorat.
Pravidla fora a dobreho vychovani tu nejsou jen tak, ze administratori by si s nimi chteli tapetovat.

Vazim si tech uzivatelu, kteri respektuji praci teamu SiemensManie (diky tomuto teamu tento web vubec zije, oni delaji tuto praci zcela zadarmo, bez naroku na honorar, jen z jejich vlastni dobre vule - sam vim, jak je tezke si vyclenit cast napr. z meho casoveho rozvrhu a pritom jsem na SM stale neabdikoval), ale ti, kdoz si vazit prace nedokazou, ty uprime lituji.



Palucko se parkrat pekne odhalil na chatboxu (kde plati ty same pravidla jako na celem foru SM), a (ac velmi nerad - byl napr na srazu SM) mu ukladam rank postrach fora.

Tento topic zamykam - vse je vyreseno - az budu mit chvilku, rozdelim nove prispevky, a pridam sekci clanku pro WM; ohledne duvodu, proc na SIEMENSmanii je i Windows Mobile jsem jiz tuhle psal.

_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group