clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - 100 000 registrovaných uživatelů !
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

100 000 registrovaných uživatelů !
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymous
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě sem se chtěl zeptat,jestli fórum SM (až bude ta nová verze) bude mít nový vzhled?
Návrat nahoru
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo se moc pta moc se dozvi, ano SM3+ bude mit uplne novy vzhled v ruzovem provedeni wink
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kapitan.Solo
pisatel
pisatel

Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 282

740.54 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen růžová to může být... Whistle Já prostě nepochopím ty neustále dotazy typu - "A co tam bude?, "A bude tam tohle?", "A nebyly by screeny??" Prostě nikdo nic neprozradí a hotovo Rolling Eyes jeden topic na toto téma se už uzavřel a druhý se z něj stává. Eh?
_________________
C25->N6510->BoschGSM509->N3210->M55->C72->M65->S75->SX1->N6230. Nyní: Nokia E51(Route66 SW)+2GB MicroSD & Siemens S75 fw 47 + 1GB RS-MMC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moucha napsal:
LinDan napsal:
nebyly by nějaké screeny,teda jestli už je hotová ?

Screeny by byli, ale asi Vedeni by nebylo nadseno kdybych to tady zverejnil wink

Jinak k prispevkum, taky nekdy nemam na co bych odpovedel, nekdy je tu taky docela mrtvo
chci se jen zeptat je mozny ze sem ty screeny uz videl ??
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cuir
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 09. 2004
Příspěvky: 526
Bydliště: Brno

3072.76 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pekna fotecka...hned si jdu z ni udelat tematko do svoji nove nokie 6300 Very Happy ... sice sx1 jeste mam ,ale nepouzivam ji ...je ve skrini ..pokud by mel o ni nekdo zajem tak se muzem dohodnout. mam i nejake dily na ni a tak...jen proste uz me dozrala situace okolo siemensu tak sem rezignoval.
_________________
M35i->C45->M50->C55->S55->M55->SX1

http://cuir.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se podívám do seznamu uživatel a dám seřadit podle počtu příspěvků - sestupně,tak tam 80% uživatelů neznám,protože už sem většina z těch lidí nechodí a já tu nejsem taky zrovna nejdíl... Crying or Very sad
Návrat nahoru
cx70.siemens
začátečník
začátečník

Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Horní Beřkovice Mobil:Siemens CX70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no 100000 lidí tu je pekné čislo,ale vsadim se že ten 100000-tý uživatel to ani neví (pokud mu někdo nenapsal gratulační SZ)
_________________
Jen dvě věci jsou nekonečné:vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem úplně jist - Albert Einstein

Mobile - Games Portál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joan
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: panelák v Brně...

2378.10 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezký den Very Happy ,
já jsem se před časem zaregistrovala především proto, abych pochytila, co všechno se dá s telefonem Siemens páchat a musím říci, že jsem se díky SM hodně moc naučila Whistle . Je pravda, že v nouzi nejvyšší jsem si dovolila kontaktovat přímo osoby nejpovolanější a bylo mi vyhověno, čehož si nesmírně vážím. Vzhledem k tomu, že jsem nedávno podědila manželovu CX65, opět jsem oprášila flashování a patchování. A hřeje u srdce, když se dílo podaří, tralala Angel
J. Very Happy

_________________
Motorola T2288R > Samsung C100 > C55 fw 24 (888kB) > C75 fw 11 & CX65 fw 25 → fw50

------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 12:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zase jednou při procházení siemensmanie narazil na topic, do kterého už více než 2 roky nikdo nepřispěl a mě se nechce zakládat další, tak se ho pokusím oživit. Na SM jsem reglý podruhé (poprvé jako Zoop nebo Zoop91, zapomněl jsem heslo a mail na který jsem se regnul zrušil) v obou případech byla jediným důvodem k registraci možnost stahování ikonek menu, témat, nebo fw. Alespoň můj první nick je jedním z těch dnes možná cca 102500 bez příspěvku. Pokud jsem něco nevěděl, našel jsem si návod zde nebo i na konkurenčním dnes už neexistujícím beinspired a měl jsem (vždy aspoň na 90% Smile ) jasno. Až dokud nepřišel problém, na který jsem nikde nenašel řešení, tak jsem se "odvážil" Mr.Blue napsat. Ono těžko říct, ale možná bude něco na tom, když by se nějaký "kolemjdoucí" třeba na něco chtěl zeptat, nakoukne do příslušného topicu a uvidí, že tam přispíval čestný člen, administrátor, redaktor, siemensmaniak, V.I.P. nebo veterán a on jako pouhý "kolemjdoucí" přemýšlí, jestli je jeho dotaz, který nemusí být vůbec blbý vhodný... co myslíte? Dnes se tu objevuju téměř denně jako stálý uživatel a příležitostný sběratel MT siemens a pokud můžu, rád poradím.
BTW: Siemensmania se (ač stále pomaleji a méně jistě Sad ) blíží k dalšímu "magickému" počtu uživatelů - 123456. To ale bude ještě nějakou dobu trvat...

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 8:40 am    Předmět: Re: 100 000 registrovaných uživatelů ! Odpovědět s citátem

Ten počet registrací je i vzhledem k délce provozu SiemensManie úžasný. A denně stále přibývá tak deset až dvacet registrací, co to takhle pozoruju. To znamená, že Siemens opravdu ještě žije a že dost lidí má pořád chuť si třeba něco stáhnout atd. Jasný, někteří třeba už zapomněli hesla, tak se založí znovu, ale těch asi nebude většina. Registruje si dost cizinců, pokud téda vyplní zemi, ze které pochází. Je ale škoda, že ti lidi nemají potřebu napsat žádný příspěvek Sad
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group