clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mtuning- o cem vsem bude?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mtuning- o cem vsem bude?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi bych uvítal kdyby existoval nejaký seznam věcí, které je třeba ještě udělat a které jsou na M-Tuningu už hotové... zajímalo by mě to nejen ze zvědavosti, ale taky si myslím, že by to mohlo ulehčit práci Whitekovi, protože by se třeba našlo pár lidí kteří by mu s některými věcmi pomohli.. :-)
Když mluvíte o tom fóru, napadlo mě, že mi tady na SM chybí v profilu kolonka s přístrojem, který daný uživatel používá... Dáváme to sice všichni do "Podpisu" ale samostatná kolonka by mohl mít (teda aspoň u mě) úspěch... je to drobnost, ale snad to autorům M-Tuningu pomůže. :-)

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejaky seznam je, tedy presneji - je jich mnogo (a radeji si je neprejte videt - jsou opravdu dlouhe; a "hotovych veci" je tam pomalu.)
Ale do maturity (74 dnu ci kolik) se tim moc zabyvat nemuzu, zato pote to pujde velmi rychle - skola nebude a budu se zabyvat pouze tim.

Policko na vyplneni mobilu - s tim se pocita Wink A dokonce se s nim pocita v dalsich zajimavych aktivitach, ktere vam ted prozrazovat nebudu Angel

_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno poličko mobilu by u Bonfire muselo byt pekne veľke Mr.Red (to co boli na zraze vedia ) a mohli by tam byt aj GPS suradnice kazdeho uzivatela .,.aby sme mali peknu mapku pokrytia siemensmaniakov Mr. Green ,.popr by sa fotky k toicom mohli uploadovat priamo na mtuning server ,.,.aby neboli kade tade a aj nefunkcne .,
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

však s hostingem obrázků se počítá ; ) říkal to Whitek na sraze
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak tak posloucham, co vsecko tam bude, tak už se opravdu nemůžu dočkat...
2Whitek: přeju úspěšnou maturitu Smile good luck!

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group