clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - problém s prihlásením, nesprávne heslo (vraj)...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

problém s prihlásením, nesprávne heslo (vraj)...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ŠpagY
kolemjdoucí

Založen: 07. 12. 2004
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2005 7:51 pm    Předmět: problém s prihlásením, nesprávne heslo (vraj)... Odpovědět s citátem

Zdravím, písal som aj na mail ale žiadna odpoveď. takže trochu všeobecnenjšie. okrem tohoto loginu mám ešte jeden, ktorý som využíval. následne som si menil emailovú adresu v profiloch a po odoslaní formuláru sa mi nezobrazila stránka a odvtedy som sa na svoj login nemohol prihlásiť, aj keď som heslo určite nemenil! Sad
keď som si dal že "zabudli ste heslo?" načítala sa mi len hlavička stránky a žiaden obsah! toto pretrváva už cez týždeň a nemám tím pádom sa ani nakoho obrátiť ohľadne zaslania hesla na mail a nemám sa ako prihlásiť...
Dalo by sa s tím niečo urobiť? vďaka. Crying or Very sad

_________________
-:ŠpagY:-



motorola > nokia >

siemens [ CXT65 > FW 16 - 25 - 50 ]

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Michaell
začátečník
začátečník

Založen: 15. 01. 2005
Příspěvky: 37

0.36 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po leden 17, 2005 5:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel se bojím, že už s tím nic nenaděláš Sad . Když jsem si četl ty podmínky tak tam byla jakási pasáž o kódování kde se psalo že se budeš muset registrovat znovu či co ( možná to tak neni, ale asi jo ).
Hodně štěstí Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ŠpagY
kolemjdoucí

Založen: 07. 12. 2004
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 05, 2005 2:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes som sa pokúšal prihlásiť znovu, keď som dal že som zabudol heslo a nech je mi zaslané, zobrazila sa mi hláška: Promiňte, ale vaše heslo nemůže být nalezeno, protože je váš účet momentálně aktivní. Pro více informací kontaktujte administrátora tohoto fóra

PORAĎTE PROSÍM!!!

_________________
-:ŠpagY:-



motorola > nokia >

siemens [ CXT65 > FW 16 - 25 - 50 ]

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 05, 2005 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ŠpagY napsal:
dnes som sa pokúšal prihlásiť znovu, keď som dal že som zabudol heslo a nech je mi zaslané, zobrazila sa mi hláška: Promiňte, ale vaše heslo nemůže být nalezeno, protože je váš účet momentálně aktivní. Pro více informací kontaktujte administrátora tohoto fóra

PORAĎTE PROSÍM!!!


Kontaktuj admina,pač to vypadá jako by na tebe někdo jel Liar

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 05, 2005 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
Kontaktuj admina,pač to vypadá jako by na tebe někdo jel Liar


No to by som rád, ale nech som hľadal kdekoľvek, nikde nie je uverejnený email na admina Rolling Eyes
Návrat nahoru
Little_S
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 05. 2004
Příspěvky: 733
Bydliště: 48° 45'N 18° 36'E

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 05, 2005 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

staci trosku popozerat po strankach stranok, alebo vyhladat na fore, atd.
Arrow r.gregor@siemensmania.cz

_________________
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIKO
začátečník
začátečník

Založen: 13. 12. 2004
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 9:40 am    Předmět: Přihlášení Odpovědět s citátem

Při přihlášení zatrhnu automatické přihlášení, ale asi poslední týden k aut. přihlášení nedojde. I když se přihlásím, a pak něco otevřu v novém okně, tak jsem opět nepřihlášen... ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
IvoH
kolemjdoucí

Založen: 11. 03. 2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Bratislava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 11:15 pm    Předmět: Re: problém s prihlásením, nesprávne heslo (vraj)... Odpovědět s citátem

ŠpagY napsal:
Zdravím, písal som aj na mail ale žiadna odpoveď. takže trochu všeobecnenjšie. okrem tohoto loginu mám ešte jeden, ktorý som využíval. následne som si menil emailovú adresu v profiloch a po odoslaní formuláru sa mi nezobrazila stránka a odvtedy som sa na svoj login nemohol prihlásiť, aj keď som heslo určite nemenil! Sad
keď som si dal že "zabudli ste heslo?" načítala sa mi len hlavička stránky a žiaden obsah! toto pretrváva už cez týždeň a nemám tím pádom sa ani nakoho obrátiť ohľadne zaslania hesla na mail a nemám sa ako prihlásiť...
Dalo by sa s tím niečo urobiť? vďaka. Crying or Very sad


Presne ten istý problém. Chcel som zmeniť emailovú adresu Brick wall .................
a skončil som novou registráciou.
Shame on you Neodporúčam pokúšať sa o zmenu emailovej adresy. Viac sa už pod svojím kontom neprihlásite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som ani nemusel nic menit a v poslednom case ma prihlasi tak na 3. - 5. pokus. Z mailu ma neprihlasi vobec. No co uz, ale je to skoda Crying or Very sad
_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zajo 2
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 15, 2005 10:46 am    Předmět: přihlášení jen částečné Odpovědět s citátem

To, že nedojde k autopřipojení by mi nevadilo, kdybych se mohl přihlásit alespoň ručně. Po přihlášení je nahoře stále nepřihlášen, ale v přehledu přítomných na stránkách siemensmanie je moje jméno uvedeno. Nemohu tedy stahovat patche a další věci. Musím používat server "be inspired" na patche a programy. Pokud dělám nějakou chybu, dejte mi někdo vědět jak na to. Ale rozhodně jsem nic neměnil a dříve to fungovalo automaticky. Nechodí to tak asi od pátku 11.3.05. Musel jsem použít značku zajo 2, protože pod mojí zajo to nejde. Hlásí mi to, že je toto jméno již obsazeno. Think
Návrat nahoru
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 15, 2005 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre idem zkusit zmenit mail.Drzte palce.Dieg0
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 15, 2005 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uuuuuuuuuuuuuuuf.Zmenil som mauil a napísalo mi : "Vaše nastavenia boli aktualizované, ale keďže ste zmenil(a) dôležité informácie, je teraz Váš účet neaktívny. Skontrolujte Váš e-mail pre informácie ako ho znova aktivovať, alebo pokiaľ je potrebná administrátorská aktivácia, počkajte až administrátor Váš účet znova aktivuje

Kliknete sem pre návrat na obsah".Vrátil som sa 3 krat dozadu a opravil mail na spat a uz som v pohode.TAKZE ODPORUCANIE : NIKDY SI NEMENTE MAIL !!!

_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 15, 2005 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Do pekla co to ma znamenat?!?Nejde sa mi prihlasit a z zabudol som heslo mi ukaze ibah lavicku stranky Mad .PROSIM ADMINI ROBTE S TIM NIECO!!!Trebars mi zmente heslo na 123456 a potom ma kontaktujte alebo prosim vas len neh je to uz za mnou.Dieg0
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 15, 2005 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ked som sa prihlasil z nejake ho topicu sa mi ukazalo Bylo zadáno neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Klikněte zde pro opakování volby

Klikněte zde pro návrat na obsah Sad.Dieg0
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 15, 2005 11:29 am    Předmět: POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC!!! Odpovědět s citátem

Prosim pomozte nam vsetkym!
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group