clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens FE75 živě!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens FE75 živě!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 5:29 pm    Předmět: Re: dodatek Odpovědět s citátem

[travolta] napsal:
Jednine co by me jeste mohlo presvedcit by byla SX2, ale jestli bude vypadat takle http://www.beinspired.cz/clobr.php?id=706/1

tak potez panbuh.. Not talking

To je iba concept device, nikdy sa nebude sériovo vyrábať, slúži iba na predstavenie novej funkcie.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže mám pro vás další drobnou informaci:
Zde vyfocený telefon je poměrně starší prototyp. Skutečný telefon bude mít decentnější a lépe vypadající barevné provedení. Mno uvidíme... Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 7:16 pm    Předmět: Re: dodatek Odpovědět s citátem

Borix napsal:
[travolta] napsal:
Jednine co by me jeste mohlo presvedcit by byla SX2, ale jestli bude vypadat takle http://www.beinspired.cz/clobr.php?id=706/1

tak potez panbuh.. Not talking

To je iba concept device, nikdy sa nebude sériovo vyrábať, slúži iba na predstavenie novej funkcie.
Na té fotce je opravdu jen koncept a to ještě jen designový. Tento koncept má použité tělo z SX1, na kterém je jen jiná čelní strana s klávesnicí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PoloGTI
začátečník
začátečník

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 66

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 8:03 pm    Předmět: S75 Odpovědět s citátem

No moj prvy dojem z tohto telefonu nieje najlepší.Čakal som aspoň 2mpx foťak(na Skovu radu by to nebolo nič zvlaštne) a EDGE.No ešte si počkam na oficialne predstavenie a uvidim.Su už niekde aj obrazky CX75 ak hej hodte odkaz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 8:09 pm    Předmět: Re: S75 Odpovědět s citátem

PoloGTI napsal:
No moj prvy dojem z tohto telefonu nieje najlepší.Čakal som aspoň 2mpx foťak(na Skovu radu by to nebolo nič zvlaštne) a EDGE.No ešte si počkam na oficialne predstavenie a uvidim.Su už niekde aj obrazky CX75 ak hej hodte odkaz
Kompletní recenze CX75 i s fotografiemi vyšla už před několika týdny na MM. Naši recenzi už připravujeme také. Ale to je zde OT... Shhh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofik
začátečník
začátečník

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 32
Bydliště: Brno

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

weasel napsal:
Nějak si teď nemůžu vybavit, co měla S55 navíc než S65..jinak ten design, v tom s tebou souhlasím..taky to není až tak podle mýho gusta..

Lepsi nez S55 jsem nemel. Hlavne mi chybi hlasove ovladani a vytaceni, bocni tlacitka a velikost.
Displej mi stacil, vzdyt jsem sel z C35i a nejaky pitomy obrazky, setrice ap. nepotrebuji. Zobrazoval hodne informaci a to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weasel
pisatel
pisatel

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 248
Bydliště: Rousínov

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kofik napsal:
weasel napsal:
Nějak si teď nemůžu vybavit, co měla S55 navíc než S65..jinak ten design, v tom s tebou souhlasím..taky to není až tak podle mýho gusta..

Lepsi nez S55 jsem nemel. Hlavne mi chybi hlasove ovladani a vytaceni, bocni tlacitka a velikost.
Displej mi stacil, vzdyt jsem sel z C35i a nejaky pitomy obrazky, setrice ap. nepotrebuji. Zobrazoval hodne informaci a to jde.


No, já hlasový vytáčení nikdy nepoužil, pze než jsem to navolil, abych to mohl říct, tak jsem to už dávno našel ručně a boční tlačítka mi u S65 nahradil joystick..jinak, docela mi šlo právě i o display, ptz jinak bych zůstal u své S45..a velikost, je trošku větší, ale stejně ho miluju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kofik
začátečník
začátečník

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 32
Bydliště: Brno

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

weasel napsal:
No, já hlasový vytáčení nikdy nepoužil, pze než jsem to navolil, abych to mohl říct, tak jsem to už dávno našel ručně a boční tlačítka mi u S65 nahradil joystick..jinak, docela mi šlo právě i o display, ptz jinak bych zůstal u své S45..a velikost, je trošku větší, ale stejně ho miluju

Ja hlasovy ovladani a vytaceni pouzival nekolikrat denne. A tlacitko na zesilovani/zeslabovani je fakt na blby strane, a to me stve nejvic. Jinak na S55 ty tlacitka nemely chybu, protoze byly vyuzity naplno. Tady je fotak, stejne jako na josticku, coz je uplne zbytecny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám hlasové vytačení také pořád. Mám kvůli němu v autě pořád ještě ME45. V handsfree je hledání čísla v seznamu prakticky nereálné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group