clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Potíže s A35 - corrupted IMEI
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Potíže s A35 - corrupted IMEI

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JosefHans
kolemjdoucí

Založen: 11. 01. 2008
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 9:04 am    Předmět: Potíže s A35 - corrupted IMEI Odpovědět s citátem

Ahoj,

nedávno jsem sehnal starší A35 bezvadně fungující, ale bloklý na jediného operátora, a včera jsem ho zkusil odblokovat podle postupu na stránách www.honzahavana.com/unblock.htm, tj. all3x.com spustí Ziemens x3x Workshop 1.22. Protože postup předtím dobře fungoval na C35 a na A35 údajně neměl být problém.. jenže BYL - Unblock proběhl tak, že po zapnutí objevila hláška, že je telefon "Blocked", a po opakovaném pokusu, že je už "patched" ..

Podle postupu zde: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=105
jsem zkusil pomocí Freia přeflashovat, ale druhá fáze návodu (=změna IMEI) nefungovala, protože podle výpisu je "corrupted" IMEI (takže ho Freia zřejmě neumí přepsat..?)

Výsledkem je trvale svítící hláška "Wrong Software". Někde psali že "corrupted IMEI" lze řešit Freiou: nezaškrtávat "Update Flash IMEI". Jenže když to ve Freia nezaškrtnu tak nic neproběhne (navíc to přijde nelogické). Nebo prý přeflashovat pomocí firmware na C30.

Má někdo zkušenost? Je možné nějak natvrdo správně přepsat tu část paměti kde je IMEI? Zkoušel jsem i V-Klay ale tam nefunguje komunikace s COM (totéž ty flashovací exe závislé na bfb.DLL)

Jestli někdo ví jak na to - budu rád, příp. i za záložní starší firmware na A35 a C30 (tj. nějaké relevantní správné opravné data)

Díky moc

Pepa

pepahanzl@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group