clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - me45i bez signálu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

me45i bez signálu

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukas.hery
kolemjdoucí

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 3

28.60 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 6:24 pm    Předmět: me45i bez signálu Odpovědět s citátem

doufám že sem jeste nekdo nekdy zavítá Very Happy potřeboval bych poradit. me45i po zapnutí nenajde žadnou síť. ale spíš bych ocenil radu od nekoho kdo tenhle mobil má a už to mel rozdělaný protože ja ho měl rozdělanej a pul roku se na nej nešáhlo je možny že nějakej kousem se zatoulal... zkoušel jsem flash a nic. asi spíš HW chybka, ale je divny že před tím pul rokem valil v pohodě. je ta antena, ten plíšek co tam je hodně náchylnej na nějaký oděrky nebo tak?? díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chyba bola niekedy, ked sa nahral zly SW. Ale tebe pred tym ako si nahraval SW, asi signal nesiel, tak to vidim na zly kontakt na antennom konektore. Vyskusaj pichnut do tohoto konektora drot alebo tenky sroubovak, ci ti nevyhlada signal. Moze byt chyba aj v koncovom zosilnovaci. Ak mas moznost zmerat odpor na kontaktoch toho antenneho konektora. Malo by to byt v skrate, cize 0ohm.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kylo
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 01. 01. 2008
Příspěvky: 309
Telefon: S65
30.30 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hoc mam trochu blby dotaz ale spytam sa
Mas dobru simku? Anxious Wink

_________________
SM
Siemens S65fw25 - živý :-)
Siemens S55fw?? - asi mŕtvy :-(
DCA-540
Fiddler Dancing Whistle

prakticky clanok od uzivatela palucko ak sa v SIEMENSoch velmi nevyznate precitajte si ho! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lukas.hery
kolemjdoucí

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 3

28.60 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy jo simku mám určitě dobrou v jiných telefonech funguje. chyba bude nekde jinde. myslím že určitě HW. ano odpor je 0, je to ve skratu. Drát nepomohl ted jsem stahl naky datasheet tak zkusím najít ten koncovej zesilovač ale to mi bude stejně asi k ničemu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group