clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - patch na mmc 4GB!!!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

patch na mmc 4GB!!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michals75
EL71 fan & user
ostřílený diskusník

Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 587
Bydliště: Okolí Litomyšle
Telefon: EL71 / iPho
98347.45 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám že někdo udělá patch na EL abych tam šoupnul tu 8GB microsdHC Mr. Green
2GB je velice málo a mam to jen to nejnutnější a volných mám jen 100 mb Confused Mr. Green

_________________
Mobile: Siemens M35 → C65@CSL65 → CX70(death) → S75(prodáno Cherokee007) Smile → EL71(death) → EL71 → Asus P525 → EL71 → HTC Hermes → EL71 → EL71+HTC Kaiser
Momentálně používám = EL71+iPhone 3G
Dále vlastním = C65(50% stav Very Happy), CX70 (death), Sagem my411v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to znám.. já mám v Kaiserovi 4GB kartu.. a jen mp3ky zabírají 2,9GB.. Mr. Green a to tam mám jen to, co opravdu poslouchám.. Mr. Green
právě přemýšlím o koupi E71.. tak bych si do Kaisera koupil nějakou pořádnou kartu a když by mi tam došla baterka, tak bych ju jen přehodil.. Smile

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikto neskusil to portnut na EL ? Ci to mam skusit sam Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zelomelo
badatel
badatel

Založen: 28. 09. 2006
Příspěvky: 114

669.90 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý podvečer, nedávno vyšel resp. byl přeportován onen slavný patch i pro S75 a tak bych se rád zeptal, zda to opravdu funguje. Zatím jsem zkoušel přes redukci uSDHC>SD ale nejspíš s75ka nemá tak vystouplý piny aby to tu kartu zaznamenalo. Dík za odpověď
_________________
Siemens A75 > Siemens S75
DCA 510, DCA 540, 1GB Transcend DV, Hromada patchů, USB Bluetooth
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten patch mám už asi rok v S75, kterou používá otec a funguje tam 100%.. nezaznamenal jsem nějaký stížnosti... má tam 2GB MMC Mobile od Kingstonu, a má to skoro celý plný písniček a videí.. + se z ní spouští elfy...

zkoušel jsem tam i 4GB microSDHC s redukcí na SD ale ta mi tam nefungovala, nevím, jestli to bylo kvůli tomu, že je to SDHC nebo kvůli adaptéru... každpádně v S75 fungují krásně i klasické velké SD karty, zkoušel jsem tam 512MB SD kartu, co jsem měl ve starým foťáku a jela normálně.. (akorát, že kus trčel ven Very Happy )

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
yank3e
začátečník
začátečník

Založen: 09. 11. 2005
Příspěvky: 59
Telefon: SXG75
5902533.38 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:54 pm    Předmět: Nejdou elfy z 2GB SD karty Odpovědět s citátem

Už dva dny zkouším microSD karty do S75. Skoro bez problémů funguje 2GB karta. Když ji zapojím při zapnutém telefonu, normálně funguje, i z ní cokoliv spustím. Když ale telefon s touhle kartou vypnu a zapnu, karta se sice normálně načte, ale ve chvíli, kdy by se měly spustit elfy jako Extrainfo uložené na kartě, telefon chcípne. Nějaké zkušenosti?

Kartu prostě můžu normálně používat, ale telefon s ní nezapnu, což je docela nanic.

Mimochodem, zkoušel jsem i 16GB microSD (různě formátovanou), ale jediné, čeho se mi podařilo dosáhnout, bylo asi 15% zatížení procesoru na několik sekund po zapojení karty. Jinak hlásí, že karta není. 4 a 8 GB jsem zatím nezkoušel.

Druhá otázka - máte někdo vůbec ověřené, že patch na 2GB MMC zprovozní i karty větší než 2GB?

EDIT: Tak jsem otestovat 4GB kartu a chová se stejně jako 16GB - nefunguje. Napadá mě, že třeba telefon umí pracovat s SD kartami, ale ne s SDHC. Například mám MP3 přehrávač, který podporuje SD karty do 2GB, ale SDHC už ne. Nevím, v čem přesně se liší SD a SDHC (kromě velikosti) a jestli by to šlo nějak vyřešit.

_________________
Prohoďte s kamarády pár slov:
xchg AX,BX
xchg CX,DX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group