clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Kto si mysli, ze existuje lepsia znacka mobilov ako Siemens?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Kto si mysli, ze existuje lepsia znacka mobilov ako Siemens?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ankety SiemensManie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kto si mysli, ze existuje lepsia znacka mobilov ako Siemens/BENQ?
Ja o takej viem
29%
 29%  [ 32 ]
Podla mna je najlepsi Siemens
70%
 70%  [ 77 ]
Celkem hlasů : 109

Autor Zpráva
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2006 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak jak řek hanni sestřenka taky nadává jaký jsou SIemensi šmejdi, že se strašně rozbíjej. A přitom má každý rok novou nokii d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kefalin
kolemjdoucí

Založen: 22. 02. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2006 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě že jsem si pořídil SX1. Když tak koukám po Nokiích tak mají sice občas lepší funkci, ale támhle chybí rádio, tuhle zase infraport atd. Jediná věc za kterou bych SX1 vyměnil je Sony Erricson P990i. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristus2
pisatel
pisatel

Založen: 08. 12. 2005
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha 9 - Miškovice

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

do todleho topicu sice měsíc už nikdo nepřispěl, ale já svou troškou přispěju. Z vlastní zkušenosti můžu říct ,že bych si v životě už nekoupil motorolu, je šíleně nepřehledná, člověk neví kde co najít, navíc ji mám už skoro 2 měsíce, ale pořád s ní eště ůplně neumim Rolling Eyes Mám ale takej pocit že i moto jde patchovat(ale určitě ne tolik ako siemens). A hlavně vůbec sem tu neslyšel slovo ALCATEL. Co proti nim vůbec všici maj?? Když vidim jak pohnojily ty Benqy tak si řikám že už snad nic jinýho než Alcatela si koupit nemůžu, n*kia, nelze už kvůli přesvědčení, se sou nespolehlivý, motoroly viz vejš... Podivejte se třeba na OT S853. Stereo repro jaký nikdo nemá(+dolby surround), vcelku good dislpey, mpx foto(asi na mko mít nebude ale kvůli tomu sem si mko taky nekupoval), sice nebude odolnej, ale jestli bude za oněch 7000.- tak do něj du Exclamation Hlavně mě za to pls nekamenujte. Řikám jen svoj osobní názor. Ale jesli Benq neudělá ostudu s další m-kovou řadou tak zůstanu "u koryta"AMEN
_________________
Kouření škodí zdraví Kdo nevyzkoušel, neuvěří



(předtim eště něco)M65->M75->Sony Ericsson D750+Koss Porta Pro+spokojenost



http://portapro.info Stránka o Porta Pro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
gorgeous007
všeználek
všeználek

Založen: 17. 10. 2005
Příspěvky: 776
Bydliště: Stará Čína Telefón: CX75 (fw25)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alcately nikto nespominal asi preto, ze podla niektorych to su hrozne telefony. Hand Ale to je dalsi z vymyslov - tak isto ako mnohi nahovorili o Siemensoch. Shame on you Ja som mal asi pred styroma rokmi Alcatel One Touch Easy db. a bol to celkom dobry telefonik. wink Nemal som s nim ani najmensie problemy. 8) Nieco zle o Alcateloch ale musim povedat. Anxious Alcatel OT320 vysiel v tom case ako Siemensy x65 a on nemal ani farebny displej, ani javu a myslim, ze ani ziadne hry, ale nie som si isty. Pritom v tom case uz aj Siemens A65 mal farebny dispej a kopu hier. Whistle
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaby
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 377
Bydliště: Mrsklesy (Hlubočky 3)

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh, já jen Siemens. Nokie se mi nelíbí a SE jsou poruchový, páč v naší třídě má asi 7 lidí k700i a jdou jim blbě joysticky, nemaj wav, jednomu aj vypadla čočka z foťáku!!!;
_________________
CSL65 rozbitej-> mám K750i- CSL65 FW53+ ELF pack+ MP3.elf



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K700i je shit... proto bych si nikdy SE nekoupil (chybí mi zvracející smajlík)
to už radši nokiu, to jsou menší shity....

Kdyby Siemens zkončil úplně, tak asi bych asi šel do Motoroly... Rolling Eyes
ale Siemens je jednoznačně nejlepší....

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zena ma K700i a uz ho mala v servise..proste zblbol.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.


Naposledy upravil hanni dne út květen 30, 2006 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gorgeous007
všeználek
všeználek

Založen: 17. 10. 2005
Příspěvky: 776
Bydliště: Stará Čína Telefón: CX75 (fw25)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K700i ma aspon polovica Slovenska. Aspon si to myslim, lebo ho ma skoro kazdy v mojom okoli. Vela ludi ho ma asi preto, ze je ho operatori ponukaju za malo penazi, pretoze ten mobil ma viac nez dva roky. Taky rozsireny mobil by som nechcel. Niekedy mozno bol perfektny, ale teraz je to obycajna stara skatulka.
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miroslav Šůs
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 29. 10. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Rotava

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nedam dopustit na Siemens, ale jsem velice skepticky k BenQ
_________________
C25 -> C35i -> C45 -> M55 -> MC60 -> CX65 -> SXG75(fw22) + 1GB RS-MMC + IMS 700 + HHB 700 + S75(fw40) na porovnani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monikash
kolemjdoucí

Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 10:12 am    Předmět: SE je lepší? Odpovědět s citátem

Přišla jsem o SE T630, tak jsem vybírala nějakou náhradu a šáhla po S65. Říkala jsem si, je na karty, a i uvnitř je 5x víc MB, tam se mi toho hodně vejde. Měl a jsemna ozkoušení Motorolu MPx200 (taky na karty), takže jsem předpokládala stejnou funkčnost. Jenže chyba lávky. Javové prográmky z karty nespustím, obrázky a melodie jako pozadí se překopírují do mobilu, a ještě jsou velikostně omezené. Syn má SE K700 a je jedno, jestli si celých 39 MB zaplní javou nebo obrázky.
Taky mi na Siemensech vadí zapínání. Když ho jednou zapnu, tak proč se ještě musí ptát, jestli to myslím vážně? Rychlost javy a BT taky nic moc. Nevím, jestli to dělá u všech modelů, ale ruční zapínání a vypínání GPRS je pro mě nepochopitelné. U SE se (např. po otevření Opery nemo Email.Klienta samo aktivuje a po "opuštění" zase samo vypne.
Nekdo tu kritizoval Joystick, ale S65 je na tom stejně.

Jediné PLUS (a to velké plus) bych dala displeji - je velký, stejně jako fonty a hodiny při spořiči. Další výhodou je odpočítávání znaků při SMS už od začátku. Zkrátka víte na čem jste. Menu SE odvrhlo od zobrazování číslic u jednotlivých položek v menu, za jeho zachování u S65 musím výrobce rovněž pochválit.

Je pravdou, že se SE K700 už vyprodávají, tekže se vymetají poslední zásoby ze skladů a nové K750 zase nestíhají vyrábět, takže jsou taky chybové (nezvykle chybové). Ale to co teď dělá B/S je do nebe volající. Hlavně to jejich "uznávání" 3 stejných vad.

Jinak, každý mobil má své klady a zápory. Asijské mobily mají "pouťové" prostředí a vyzvánení, Panasonic se s námi rozloučil, Alcately a Sagemy se po fúzích s asijskými spoluvýrobci také z našeho trhu vytratily. Philipsy jsou dobré ale pomalé a stále se na něco ptají, Nokie neodpovídají normě cena/výkon. A Motorola? Ta má své menu a nepamatuje si, že kdy někomu píšu, chci tu doručenku automaticky, a ne ji pokaždé zadávat. Jedinou výhodou je miniUSB, které do nich poslední dobou montují, jenže k čemu to, když nemají free sw. A ostatní výrobci jsou velmi exotičtí na to, aby měli u nás servis a daly se u nás koupit další doplňky. Takže nám zbývají jen ty Siemensy (ještě bez Benqa) a SE.

Nechci tu rozpoutávat hádky ala Intel/AMD, berte moje názory jako někoho, kdo o mobilech píše a nemůže si dovolit nadržovat některé značce.

_________________
S65 fw50 DCA510 (TWIST) + SE520 (VodkaFone)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gorgeous007
všeználek
všeználek

Založen: 17. 10. 2005
Příspěvky: 776
Bydliště: Stará Čína Telefón: CX75 (fw25)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked ti vadia niektore z tych drobnych problemov na S65, kup DCA-510 a poriadne ho zaval patchami. wink

Ved sa to tu kopukrat pisalo. Siemensy su pre narocnych ludi, ktori chcu od mobilu nieco viac. Takze sa nestazuj na "surovy" (nepatchnuty) Siemens. Hand

P.S.: Este si zabudla napisat, ze zo SonyEricsonov nejde nic posielat. Skus si zo synovho mobilu poslat na svoj hru. Whistle

_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 12:00 pm    Předmět: Re: SE je lepší? Odpovědět s citátem

monikash napsal:

Taky mi na Siemensech vadí zapínání. Když ho jednou zapnu, tak proč se ještě musí ptát, jestli to myslím vážně?

Ide velmi jednoducho odstranit,pomocou programu za par sekund.
monikash napsal:
Rychlost javy a BT taky nic moc.

Myslim,ze rychlost javy a BT je celkom dobra a postacujuca.
monikash napsal:
Nevím, jestli to dělá u všech modelů, ale ruční zapínání a vypínání GPRS je pro mě nepochopitelné. U SE se (např. po otevření Opery nemo Email.Klienta samo aktivuje a po "opuštění" zase samo vypne.

Naco stale zapinat a vypinat?Staci raz zapnut a je to.GPRS sa aktivuje samo v pripade potreby.
monikash napsal:
Nekdo tu kritizoval Joystick, ale S65 je na tom stejně.

Aspon podla mna je joystick vyhoda a telefon sa mi pomocou joysticku ovlada lepsie ako pomocou smeroveho tlacitka.


Takze staci sa Siemensom trosku venovat a hned tomu prides na chut wink

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gorgeous007
všeználek
všeználek

Založen: 17. 10. 2005
Příspěvky: 776
Bydliště: Stará Čína Telefón: CX75 (fw25)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou rychlostou Javy ma monikash pravdu. Spoluziakovi ide hra Gravity Defied na jeho Siemense S65 sekavo a pomaly, aj ked v nej dal vsetku grafiku na najhorsiu. Ja to hram na mojom Siemense CX75 na najvyssej grafike bez sekania a inych problemov. Na SonyEricsone K700i ide ta hra tiez dobre a na K300i ide dobre az na to, ze motorka za sebou zanechava svoj rozmazany obraz, ale to posobi skor tak, ze je to tak urobene zamerne.
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta hra mi ide normalne na CX65,nevidim dovod,preco by ju malo sekat na S65.Ja by som opvedal,ze velku ulohu v tom hra verzia FW a aj samotny telefon.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gorgeous007
všeználek
všeználek

Založen: 17. 10. 2005
Příspěvky: 776
Bydliště: Stará Čína Telefón: CX75 (fw25)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Ta hra mi ide normalne na CX65,nevidim dovod,preco by ju malo sekat na S65.Ja by som opvedal,ze velku ulohu v tom hra verzia FW a aj samotny telefon.


S tym FW mas asi pravdu. On nema kabel a nikdy FW ani nic ine takymto sposobom nemenil. Anxious

_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ankety SiemensManie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group