clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zlepšení situace ohledně servisu Benq-Siemens a Siemens
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zlepšení situace ohledně servisu Benq-Siemens a Siemens
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Novinky mobilních telefonů Siemens a BenQ-Siemens
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mam taky mobil od operatora treba ale ted ho budu mit z netu protoze u operatora uz neni
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je to z pohledu zakaznika jednoduchy, za reklamaci je zodpovedny vzdy prodejce, takze bud prodejce zaplati opravu nebo poskytne adekvatni nahradu.
T-Mobile, Vodafon, Orange a dalsi jen opet ulehcili svym zakaznikum i sami sobe tim ze muzou reklamace posilat zase rovnou do servisu.

krom vyse uvedeneho si myslim ze operatori dostavaji ty telefony mnohem levneji kdyz prevezmou zodpovednost za reklamace

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mario_liptov napsal:
... Nebolo by toho, kto by servisu preplacal faktury. ... Majitelia nie su ochotny tahat 3 mesiace servis zo svojho... Som rad, ze to zatial operatori beru pod svoje krydla, kym sa to s Inservio nevyriesi.

Súhlasím, je to dočasné, inak sa môže stať, že po bankrote Benq Siemens by prišlo ku krachu aj servisom...
Tiež súhlasím, že na Slovensku väčšina mobilov je od operátorov... A preto majoritný na Slovensku Orange zatiaľ bude vykrývať reklamácie buď z vlastného, alebo si ich vymôže v budúcnosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak uz jsem psal na Mobilmanii, byl jsem reklamovat prokletou ME75 u t-mobile, a z britexu ji poslali zpatky ze nemaji nahradni dily, a ze mi t-mobile vrati penize nebo vymeni za jiny mobil..
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ku***y jedny Evil or Very Mad , vrátili mi dnes telefon, který jsem poslal 6.10. zpět s tím, že z důvodu nedodání náhradních dílů nejsou schopni provést zár.opravu / zasláno přes službu PPL servisní firmě PPI-ETC s.r.o. Praha /...nechtěl jsem stále uvěřit, ale potvrzuji, že je to holá skutečnost!!!
To přece není možné, že se na nás zákazníky úplně vy***ou Brick wall Brick wall Brick wall
Takže teď mám dva telefony nepoužitelný... Pray Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dobrman
spamer
spamer

Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha 4

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

edahim napsal:
Ku***y jedny Evil or Very Mad , vrátili mi dnes telefon, který jsem poslal 6.10. zpět s tím, že z důvodu nedodání náhradních dílů nejsou schopni provést zár.opravu / zasláno přes službu PPL servisní firmě PPI-ETC s.r.o. Praha /...nechtěl jsem stále uvěřit, ale potvrzuji, že je to holá skutečnost!!!
To přece není možné, že se na nás zákazníky úplně vy***ou Brick wall Brick wall Brick wall
Takže teď mám dva telefony nepoužitelný... Pray Mad


Tak to odnes prodejci ne Question On má právo ti vrátit peníze. nebo opravit telefon.

_________________
Mobil Siemens M75, Nokia 3230 (nej smartphone)

Operátor:T-mobile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

edahim napsal:
Ku***y jedny Evil or Very Mad , vrátili mi dnes telefon, který jsem poslal 6.10. zpět s tím, že z důvodu nedodání náhradních dílů nejsou schopni provést zár.opravu / zasláno přes službu PPL servisní firmě PPI-ETC s.r.o. Praha /...nechtěl jsem stále uvěřit, ale potvrzuji, že je to holá skutečnost!!!
To přece není možné, že se na nás zákazníky úplně vy***ou Brick wall Brick wall Brick wall
Takže teď mám dva telefony nepoužitelný... Pray Mad


presne tak..vrat telefon prodejci..

_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

budik01 napsal:


presne tak..vrat telefon prodejci..


Arrow A myslíš že za tohle mužou prodejci? Shame on you
Tohle je snadný,všechno jim vraťte,ona jich tak půlka zkrachuje,hlavně ty v malej městech. To je taky řešení. A pak si budete kupovat telefony někde v Tescu nebo přes net a ty s Vámi vyjebou ještě víc.
Pořád tu máte všichni plnou hubu keců s bojem za záchranu značky Siemens a když máte šanci tak pro to nic neuděláte jen blbě pindáte a nadáváte.
Neřikám že si máme nechat nasrat na hlavu a nechat si doma nepoužitelný verky,který nikdo neopraví Not talking
Myslim že v týhle situaci neni vhodný "ubližovat" prodejcum, ale spíš se postarat o to aby BenQ zajistil nápravu a servis v plné výši!!!
A tam malí prodejci nic nezmužou,proti žluťákum.
(téčko a jiný opové to prostě platí ze své kapsy,protože nechtěj přijít o zákoše,ale malej prodejce si to nemuže dovolit,ten to finančně neutáhne)
Teď je možná ta vhodná doba na sepsání petice a její zaslání na čoi a nebo na správce konkurzní podstaty po BenQ - Siemens aby to řešili.
Další varianta jak BenQ donutit jednat na férovku je bojkotovat jejich ostatní produkty.
Nemusí se mnou nikdo souhlasit,ale pokud si nechcete hodit do smrti svýho prodejce u "baráku".

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:

Arrow A myslíš že za tohle mužou prodejci? Shame on you
Tohle je snadný,všechno jim vraťte,ona jich tak půlka zkrachuje,hlavně ty v malej městech. To je taky řešení. A pak si budete kupovat telefony někde v Tescu nebo přes net a ty s Vámi vyjebou ještě víc.
Pořád tu máte všichni plnou hubu keců s bojem za záchranu značky Siemens a když máte šanci tak pro to nic neuděláte jen blbě pindáte a nadáváte.
Neřikám že si máme nechat nasrat na hlavu a nechat si doma nepoužitelný verky,který nikdo neopraví Not talking
Myslim že v týhle situaci neni vhodný "ubližovat" prodejcum, ale spíš se postarat o to aby BenQ zajistil nápravu a servis v plné výši!!!
A tam malí prodejci nic nezmužou,proti žluťákum.
(téčko a jiný opové to prostě platí ze své kapsy,protože nechtěj přijít o zákoše,ale malej prodejce si to nemuže dovolit,ten to finančně neutáhne)
Teď je možná ta vhodná doba na sepsání petice a její zaslání na čoi a nebo na správce konkurzní podstaty po BenQ - Siemens aby to řešili.
Další varianta jak BenQ donutit jednat na férovku je bojkotovat jejich ostatní produkty.
Nemusí se mnou nikdo souhlasit,ale pokud si nechcete hodit do smrti svýho prodejce u "baráku".

Prodejci za to nemuzou,ale nikdo je nenutil Siemensy prodavat. Je to jejich riziko se kterym musi pocitat. A ze jich pulka zkrachuje je blbost, kvuli par vracenym Siemensum tezko... Hand Nevim co mas proti Tescu a podonym hyper-mega, co mam zkusenosti tak reklamace resi daleko lip nez ti chuddacci mali prodejci. Obvykle hned vraci penize nebo meni kus za kus....

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
budik01 napsal:


presne tak..vrat telefon prodejci..


Arrow A myslíš že za tohle mužou prodejci? Shame on you
Tohle je snadný,všechno jim vraťte,ona jich tak půlka zkrachuje,hlavně ty v malej městech. To je taky řešení. A pak si budete kupovat telefony někde v Tescu nebo přes net a ty s Vámi vyjebou ještě víc.
Pořád tu máte všichni plnou hubu keců s bojem za záchranu značky Siemens a když máte šanci tak pro to nic neuděláte jen blbě pindáte a nadáváte.
Neřikám že si máme nechat nasrat na hlavu a nechat si doma nepoužitelný verky,který nikdo neopraví Not talking
Myslim že v týhle situaci neni vhodný "ubližovat" prodejcum, ale spíš se postarat o to aby BenQ zajistil nápravu a servis v plné výši!!!
A tam malí prodejci nic nezmužou,proti žluťákum.
(téčko a jiný opové to prostě platí ze své kapsy,protože nechtěj přijít o zákoše,ale malej prodejce si to nemuže dovolit,ten to finančně neutáhne)
Teď je možná ta vhodná doba na sepsání petice a její zaslání na čoi a nebo na správce konkurzní podstaty po BenQ - Siemens aby to řešili.
Další varianta jak BenQ donutit jednat na férovku je bojkotovat jejich ostatní produkty.
Nemusí se mnou nikdo souhlasit,ale pokud si nechcete hodit do smrti svýho prodejce u "baráku".


hele jenze ono je urcity pravni poradek..nerikam ze se ma nekdo vozit po prodejcich..ale ten retezec je jasny vyrobce-distributor-prodejce-zakaznik..takze i kdyz se mi to nelibi tak zakaznik nemuze!!! zadat napravu na vyrobci ale musi na prodejci..ten to musi zadat na distributorovi a dale..a ze nic ti mali nezmuzou proti zlutakum? A ti zakaznici snad neco zmuzou? Prodejci muzou distributory potazmo vyrobce zazalovat. zadnyma peticema nebo bojkotem nic nedocilis..protoze COI pujde znovu po prodejci!!!
Nevim jak tebe ale me treba tenhle stav stal praci..takze si myslim ze muzu vriskat stejne jako prodejce u baraku...

ve vysledku jde tobe,me i prodejcum o prachy..a ty prachy dostanou..treba za pul roku,ale dostanou..takze nevidim jediny duvod proc bych mel ja sve prachy za vadny vyrobek obetovat na ukor nekoho kdo mi to prodal.znam osobne zhruba 150prodejcu tady na morove a se spoustou z nich sem v poslednich dnech mluvil..bude je to stat spousty penez ale nikdo se kvuli tomu nepolozi.

_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Nikdo je nenutí prodávat Siemensy ale před měsícem ještě hafo lidí pindalo když ten nebo onen prodejce sie neprodával".
A v době kdy to prodávali BenQ statečne tajil že je před bankrotem,asi tak.
Teď už by je prodával jen magor.
A nemysli si že nějakýho malýho obchodníčka to nemůže položit.Ono totiž vrátit prachy třeba za 50 siemensů v plný ceně (rozhodující je cena telefonu k datumu prodeje) dělá minimálně 100 000 ( a to neni průměr ale hluboko pod) to už je slušná raketa.Takovýho to přivede k bankrotu dřív než se rozkouká.
Tim sem chtěl říct že chyba není na straně prodejce ani zákoše ale BenQ!
A těm tahle situace nanejvýš vyhovuje.
Nebudou muset držet značku BenQ Siemens,zbavěj se dluhů který převzali a pojedou pod svou značkou dál. Vidim to tak že tenhle "bankrot" je čistě účelovej ze strany žluťáků - to že kupovali průserovej kšeft věděli od začátku!!!

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wosuk
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 428

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica: takze radis nechat si doma rozbitej telefon a nevolat, nebo si jit koupit novej. hezky Applause
_________________
Siemens S8, Alcatel OT easy -> view, N 3310, MT50, M55, S55, S65, S75, SL75 a N73
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wosuk napsal:
jamaica: takze radis nechat si doma rozbitej telefon a nevolat, nebo si jit koupit novej. hezky Applause


ad1 - Řikáš TY - nejspíš to nečteš celý!!! Twisted Evil
Já řikám reklamovat,ale nenutit prodejce za každou cenu k vracení peněz!!!99% lidí tady této situace chce jen zneužít,nic jinýho.Za normálního stavu servisování by nic takovýho nezkusili.
ad2 - jak se řiká "dle chuti každého soudruha" aneb na tohle BQS spoléhal když šli do bankrotu.Že za ně průser vyžerou prodejci a oni se zbaví dluhů který si vzali na hrb když koupili sie mobile Applause
ad3 - pokud chceš kupovat novej foun,přijď k nám,uděláme Ti spešl cenu wink

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nosferatu
pisatel
pisatel

Založen: 20. 08. 2004
Příspěvky: 231
Bydliště: Praha 8

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to fakt, že to nakonec odserou prodejci. Jenže kdo by chtěl mít doma nefunkční stroje - v záruce - a místo reklamace si koupit novej foun? Spíš by tady měla být legislativní možnost tlaku prodejce -> dealer -> výrobce. Jenže když je výrobce v řiti, tak do dál? Zbývají jen odpisy nedobytných pohledávek z vyřízených reklamací... Snad alespoň finančák nebude remcat. Ale zas nedobytnou ohledávku není možné odepsat hned...
_________________
De mortuis nil nisi bene. Pray ......... i o Siemensu



Phil. Savy -> C55 -> CSL65 fw. 50 & MasterPatch +

M75 fw. 13 & MasterPatch + RS MMC 32 MB + RS MMC DV 256 MB + RS MMC DV 1 024 MB

und DCA-510, HHS-550, IMS-700, IFL-600, FCT-700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lion
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 318
Bydliště: Ivančice (u Brna)

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
... Já řikám reklamovat,ale nenutit prodejce za každou cenu k vracení peněz!!! ...


Když se ti telefon vrátí z reklamace s tím, že servis nemá potřebné náhradní díly, tak co ti asi zbývá? Brick wall

_________________
Alcatel OTE > Sie C25 > MT 50 > M55 > SX1 FW15cz + 1 GB MMC plus Transcend + patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Novinky mobilních telefonů Siemens a BenQ-Siemens Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group