clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Baterie C55
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Baterie C55

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HTB
kolemjdoucí

Založen: 07. 10. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Kadan

47.72 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 11:45 am    Předmět: Baterie C55 Odpovědět s citátem

Zdravim
mel bych dotaz ohledne baterie , jeste loni jsem pouzival siemens c55 , potom mi chcipla baterie.Koupil jsem novou ale ta vydrzela asi mesic a potom byla jeste v horsim stavu nez ta stara. Koukal jsem ze se porad jeste baterie prodavaji ale protoze se telefon uz dlouho nevyrabi ,tak to budou nekolikalety lezaci ze skladu kterym neverim. Myslel jsem ze bych si do telefonu pripajel pres draty jinou novejsi a modernejsi baterii z jinyho telefonu a pokud by tam nesedela tak bych to vymaznul silikonem.Protoze ale nikde nepisou velikost baterie jen typ telefonu ,nevim jakou baterii objednat .Nemate nekdo s touhle upravou zkusenosti?
Diky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím ti nepomůžu, ale asi před dvěmi měsíci jsem kupoval baterie do S75 a do A55 zde a je na ní i štítek Quality Control 2012. Takže nejspíše kontrolují, jestli ty baterky jsou v pořádku. Používám tu do S75 a vydrží mi dva dny i když každý den hodinu volám.
_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za doporučení, právě jsem tam koupil jednu pro SX1 (k 10. narozeninám Mr. Green , abych jí mohl zase občas použít) cena fajn, 24měs. záruka, tak snad bude dobrá Smile .

To HTB: (abych nebyl úplně OT Very Happy ) - nenapsal jsi kde jsi tu špatnou baterku koupil, tak se neváhej pochlubit, baterky půjdou časem do háje čím dál víc a tak stejně jako bude dobré vědět kde náhrady případně koupit i kde je určitě nekupovat Wink .

Osobně bych řekl že nejlepší volba je nákup nějaké baterky se zárukou, jako v tom shopu na který dal link mucasco Think .

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som si raz kúpil úžasnú batériu do siemensu 1500mAh dal som ju tam a vydržala menej ako originálka , tak som ju šupol na procesorovú nabíjačku a nameral som v jednom cykle (vybiť --> nabiť) kapacitu 700mAh , ked som ju rozbalil našiel som vnútri vytlačené priamo na článku 750mAh Smile
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To NoviS: Máš už tu baterii na SX1 odzkoušenou? Smile
_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, funguje fajn, Smile určitě se o výdrži dá mluvit v řádu dní a ne hodin, jako s originálkou. A to i přesto že ta nálepka QC, co má nasvědčovat o nějaké kontrole neuvádí rok 2012 jako u tebe, ale 2010.
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group