clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: View topic - Padání PC po instalaci orig. SW + driverů ke kameře
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   ProfileProfile   ChatChat   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages 
 BankBank   LotteryLottery   User ShopsUser Shops   ShopsShops 

Padání PC po instalaci orig. SW + driverů ke kameře

 
Reply to topic     Forum Index -> Ostatní
View previous topic :: View next topic  
Author Message
michalkopecky
redaktor
redaktor

Joined: 30 Nov 2004
Posts: 1541
Location: Praha Mobil:Siemens CX70

SMM
PostPosted: Mon Nov 26, 2007 11:19 pm    Post subject: Padání PC po instalaci orig. SW + driverů ke kameře Reply with quote

AHoj, nainstaloval jsem originálně dodávaný software (Picture Package v1.5) k videokameře Sony DCR-HC22E a nyní se mi počítač s Windows XPP SP2 po této instalaci místo vypnutí restartartuje (vypíná se a místo toho aby se vypnul se restartuje). Zkusil jsem stáhnout nejnovější ovladače ke kameře a aktualizace Picture Package a nepomáhá to. Dá se s tím něco dělat? Jsou novější verze Picture Package zpětně kompatibilní s mojí kamerou?

Nové zjištění: dělá to i místo přechodu do úsporného režimu... :-(

Nemůže na to pomoct nějaký ten program pro obnovu registrů /přepsání nějakých systémových souborů?

Vím, že nejlépe pomůže to, když to odinstaluju, ale to bude nemilé...

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Joined: 25 Nov 2004
Posts: 5114
Location: Žďár nad Sázavou
Phone: HTC Diamond
SMM
PostPosted: Tue Nov 27, 2007 11:39 am    Post subject: Reply with quote

to se mi taky stalo u neceho jineho... vzdy se restartoval a pomohlo akorat preinstalovani win...
_________________
-> Nokia Lumia 800
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mario_liptov
administrátor
administrátor

Joined: 06 Sep 2004
Posts: 2275

SMM
PostPosted: Tue Nov 27, 2007 12:48 pm    Post subject: Reply with quote

Trocha mimo temy, ale nieco podobne (i ked iny druh chyby). Mam problem s winxp, v urcitych intervaloch sa mi restartuje EXPLORER, aspon myslim, ze to je tym. Prejavuje sa to prebliknutim plochy. Neviete nahodou ci to nie je nejakou blbou zaplatou od MS?
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Back to top
View user's profile Send private message
michalkopecky
redaktor
redaktor

Joined: 30 Nov 2004
Posts: 1541
Location: Praha Mobil:Siemens CX70

SMM
PostPosted: Tue Nov 27, 2007 11:14 pm    Post subject: Reply with quote

mario_liptov: záplaty od M$ poslední dobou nevlastním , tak nevím. spíš bych to tipoval na nějaký program, který to způsobuje. mně ho přetěžoval photoshop.

jinak na příčinu problému jsem už přišel: Picture Package od Sony má softwarový konfilkt s Olympus Master od Olympu. Odebral jsem Olympus Master a jede to v pohodě. trochu mimo mísu je, že mi tu teď po bodu obnovení straší nainstalovaný PES5, který nemá složku v Program Files, protože jsem ho (BO) na disku s daty vypnul a nejde kvůli tomu ani odinstalovat... tak ho budu muset reinstalnout a potom ho odinstalovat

Ale jak vyřešit tu nesnášenlivost nevím. Zkusím pohledat ještě updaty driverů a sw od Olympusu (od Sony je už mám).

Zajímavý je, že samotný Olympus Master ani Picture Package žádnou restartovací neplechu nedělá Brick wall Brick wall

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Reply to topic     Forum Index -> Ostatní All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum



Powered by phpBB © phpBB Group